FORTUNA COLLECTION

FORTUNA COLLECTION

Fortuna Collection which is designed by combining the superior Cetaş manufacturing quality with the evil eye figure that protects you as a talismanic charm for centuries, keep on being the first choice of good luck and good energy lovers.

FORTUNA GOLD RING

2.84 gr
X10149RAAY-14K

Yalın ve sıra dışı bir stili benimsiyorsanız ışıltınızı ön plana çıkarmak için sofistike ve zarif detaylar barındıran mücevherleri tercih edebilirsiniz. Fortuna altın yüzüğün sade tasarımına eşlik eden göz alıcı detaylar, beklentilerinizi tam olarak karşılıyor.

Fortuna altın yüzük, Fortuna koleksiyonunun imza simgesi olan nazar boncuğuna modern bir görünüm kazandıran desenler barındırıyor. 14 ayar sarı altın kullanılarak hazırlanan bu özel yüzük, turkuaz, fosforlu beyaz ve lacivert tonlarıyla yorumlanan nazar boncuklarıyla süsleniyor.

Fortuna altın yüzüğün iç yüzeyinde yer alan özenli detaylar, mücevher tasarımında Cetaş kalitesini ve profesyonelliğini gözler önüne seriyor. Fortuna altın yüzüğün ışıltısını parmağınıza taşıyarak stilinizi konuşturabilir, sevdiklerinize zarif ve özel bir hediye verebilirsiniz.
CLICK FOR SALES POINTS →
CETAŞ JEWELRY 2023 © All Rights Reserved.
| web design grimor