FORTUNA COLLECTION

FORTUNA COLLECTION

Fortuna Collection which is designed by combining the superior Cetaş manufacturing quality with the evil eye figure that protects you as a talismanic charm for centuries, keep on being the first choice of good luck and good energy lovers.

FORTUNA ROSE GOLD ENAMELED BANGLE

12.26 gr
XF10476KAAR-14K

"Fortuna altın kelepçe, bileğinde her an şıklığın, zarafetin ve şansın göz kamaştıran bir temsilini taşımak isteyenler için kusursuz bir seçim. Kelepçeli bileklikte nazar boncuğunun iyi şansı ve enerjiyi sembolize eden göz alıcı görünümü, mavi, beyaz ve lacivert mineli tasarımla yorumlanıyor.

Fortuna altın kelepçede kullanılan 14 ayar kırmızı altın, nazar boncuğu figürleriyle süslenerek sofistike bir görünüm kazanıyor. Cetaş Jewelry’nin profesyonel tasarım ekibinin mükemmeliyetçi bakış açısı, kelepçe bilekliğin iç yüzeyindeki minimal detaylara da yansıyor.

Fortuna altın kelepçenin tasarımında kullanılan tonlar, figürler ve detaylar; bu özel mücevherin gece stilinden gündelik yaşam tarzına kadar her ana uyum sağlayabilmesine olanak tanıyor. Fortuna kelepçe ile tarzınızdaki ışıltıyı ve yaratıcılığı gözler önüne serebilirsiniz."
CLICK FOR SALES POINTS →
CETAŞ JEWELRY 2023 © All Rights Reserved.
| web design grimor