FORTUNA COLLECTION

FORTUNA COLLECTION

Fortuna Collection which is designed by combining the superior Cetaş manufacturing quality with the evil eye figure that protects you as a talismanic charm for centuries, keep on being the first choice of good luck and good energy lovers.

FORTUNA GOLD NECKLACE

6.61 gr
X10257NAAY-14K

Boynunuzda altının zarafetini ve güzelliğini yansıtan, taşıdığı mineli nazar boncuğu figürleriyle iyi şansı ve enerjiyi simgeleyen kusursuz bir mücevher taşımak ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise Fortuna altın kolyeyi keşfetmenin tam zamanı!

Fortuna altın kolye, 14 ayar sarı altın kullanılarak tasarlanan iki zarif zincirin birleşiminden oluşuyor. Kolyenin başrolünde; mavi, fosforlu beyaz ve lacivert mineli nazar boncuğu figürleri yer alıyor. Altın zincirlerin ihtişamı, renkli minelerle kusursuz bir uyum oluşturuyor.

Minimal ve göz alıcı, otantik ve modern detayları buluşturan bu değerli mücevher, her anınıza eşlik etmeye aday. Fortuna altın kolye, tıpkı kendisi gibi nazar boncuğu figürleriyle bezenmiş Fortuna koleksiyonunun diğer üyeleriyle de kusursuz bir kombin oluşturuyor. Siz de Fortuna altın kolyeyi dilerseniz tek başına dilerseniz diğer Fortuna ürünleriyle birlikte kullanabilirsiniz.
CLICK FOR SALES POINTS →
CETAŞ JEWELRY 2023 © All Rights Reserved.
| web design grimor