FORTUNA COLLECTION

FORTUNA COLLECTION

Fortuna Collection which is designed by combining the superior Cetaş manufacturing quality with the evil eye figure that protects you as a talismanic charm for centuries, keep on being the first choice of good luck and good energy lovers.

FORTUNA BRACELET

13.93 gr
X9121BAV1-14K

Nazar boncuğunun tılsımlı ve otantik ışıltıları, Cetaş Jewelry imzalı Fortuna koleksiyonunda hayat buluyor. Fortuna bileklik, otantik figürleri modern ve dinamik tasarım detaylarıyla bir arada görmek isteyen kadınların kalbini kazanmayı bekliyor.

14 ayar sarı-beyaz altın kullanılarak tasarlanan Fortuna bileklik, Eterna koleksiyonunda da sıklıkla kullanılan sarı altın zincir formunu taşıyor. Bilekliğin klips bölümünde kalp formunda zarif bir detay yer alıyor.

Fortuna bilekliğe yenilikçi, modern ve göz alıcı bir görünüm katan detaylar, altın zincir halkalarına geçirilmiş nazar boncuğu figürleri. Renkli mineler kullanılarak tasarlanan nazar boncukları, sarı ve beyaz altın ışıltılarıyla eşsiz bir uyum yakalıyor.

Fortuna bileklik farklı bilek kalınlıklarına göre kolaylıkla ayarlanabilen bir tasarıma sahip. Bu değerli mücevheri gündelik yaşamınızdan özel gecelere kadar her anınıza taşıyabilir, ışıltınızı yansıtabilirsiniz.
CLICK FOR SALES POINTS →
CETAŞ JEWELRY 2023 © All Rights Reserved.
| web design grimor