FORTUNA COLLECTION

FORTUNA COLLECTION

Fortuna Collection which is designed by combining the superior Cetaş manufacturing quality with the evil eye figure that protects you as a talismanic charm for centuries, keep on being the first choice of good luck and good energy lovers.

FORTUNA YELLOW GOLD EARRING

5.26 gr
XF10387EAAY-14K

"Cetaş Jewelry’nin 45 yılı aşkın tecrübesi ve birikimi, en yeni mücevher trendleriyle zenginleşmeye devam ediyor. Klasik tasarım tekniklerini modern detaylarla buluşturan Fortuna altın küpe, Cetaş altınının kalitesiyle nazar boncuğunun tılsımını bir araya getiriyor.

Fortuna sarı altın küpe, 14 ayar sarı altının göz kamaştıran ışıltısıyla zamana meydan okuyor. Altın küpede yer alan nazar boncuğu figürleri, bu değerli mücevheri daha özel ve anlamlı kılıyor.

Fortuna altın küpenin incelikli tasarımı, minimalizmi ve ihtişamı bir arada sunan detaylar barındırıyor. Böylelikle nazar boncuklu 5.26 gr altın küpe, her anınıza kusursuz şekilde uyum sağlayarak eşlik edebiliyor.

Tarzınızı yansıtan ve ışıltınızı artıran bir mücevher mi arıyorsunuz? Mücevher koleksiyonunuzda Fortuna altın küpeye mutlaka yer vermelisiniz"
CLICK FOR SALES POINTS →
CETAŞ JEWELRY 2023 © All Rights Reserved.
| web design grimor