FORTUNA COLLECTION

FORTUNA COLLECTION

Fortuna Collection which is designed by combining the superior Cetaş manufacturing quality with the evil eye figure that protects you as a talismanic charm for centuries, keep on being the first choice of good luck and good energy lovers.

FORTUNA GOLD BRACELET

8.6 gr
XF10486BAAY-14K

Fortuna bileklik, mücevher tasarımında ince çizgileri ve zarif detayları tercih edenler için bir rüyayı gerçeğe dönüştürüyor. Altın bilekliğin tasarımında kullanılan göz alıcı zincir formu, nazar boncuğunun büyüleyici tılsımı ve görünümüyle birleşiyor.

Nazar boncuğunun kendine has ve gizemli görünümünü 14 ayar sarı altının göz kamaştıran ışıltılarıyla birleştiren Cetaş Jewelry tasarım ekibi, Fortuna altın bilekliği modern bir yorumlamayla beğeninize sunuyor.

Fortuna bilekliği oluşturan ikili altın zincir, ince uzun mineli figürlerle süsleniyor. Mavi, fosforlu beyaz ve lacivert mineli nazar boncuğu figürleri, mücevherin tasarımına zarif ve mükemmeliyetçi bir dokunuş katıyor. Altın bileklik, Fortuna koleksiyonunda yer alan tüm mücevherlerle kusursuz bir uyum yakalıyor.

Fortuna ikili zincirli altın bileklik ile stilinizin tamamlayıcı parçasına kavuşabilir, koleksiyondaki diğer mücevherleri keşfederek göz kamaştıran kombinler yaratabilirsiniz.
CLICK FOR SALES POINTS →
CETAŞ JEWELRY 2023 © All Rights Reserved.
| web design grimor