FORTUNA COLLECTION

FORTUNA COLLECTION

Fortuna Collection which is designed by combining the superior Cetaş manufacturing quality with the evil eye figure that protects you as a talismanic charm for centuries, keep on being the first choice of good luck and good energy lovers.

FORTUNA GOLD BRACELET

10.91 gr
XF9822BAAY-14K

Fortuna altın bileklik, bileğinizdeki Cetaş ışıltısını ve zarafetini temsil etmek için sizinle buluşacağı günü bekliyor.

14 ayar sarı altın kullanılarak tasarlanan ve iç içe geçen üç zarif örgü zincir, Fortuna altın bilekliğe son derece şık ve otantik bir görünüm kazandırıyor. Sarı altının göz alıcı ışıltılarını yansıtan ve kalitesiyle hep yanınızda olacak bileklik, özel tasarımıyla gece ve gündüz stilinin dinamik ruhuna kolaylıkla uyum sağlayabiliyor.

Fortuna altın bilekliği süsleyen nazar boncuğu figürleri; mavi ve beyaz mineler kullanılarak uygulanan ince işçiliğin kusursuz birer örneği. Nazar boncuğunun enerjisi ve tılsımı, bileğinizde her an şansı sembolize eden zarif figürler taşımanıza olanak tanıyor.

Fortuna üç zincirli altın bileklik başlı başına bir imza parça. Ancak Fortuna koleksiyonunda yer alan tüm mücevherlerle de kusursuz bir uyum yakalayabiliyor.
CLICK FOR SALES POINTS →
CETAŞ JEWELRY 2023 © All Rights Reserved.
| web design grimor