ETERNA COLLECTION

ETERNA COLLECTION

Cetas reaches the pinnacle of gold quality standards with Eterna Collection by using cutting edge hollow manufacturing technique of gold chains and cuffs that have been must-have accessorries of all times. 

 

ETERNA GOLD BRACELET

40.89 gr
37-33BAAY-14K

Üstün Hollow tekniğiyle tasarlanan ve birbirinden özel parçaları barındıran Eterna koleksiyonu, hayalinizdeki mücevherleri sizinle buluşturuyor. Altın bilekliklerin zamansız ve göz alıcı görünümü, Eterna altın bilekliğin özel zincir tasarımıyla modern esintileri de beraberinde getiriyor. Altın zincirler, söz konusu mücevherler olduğunda tüm zamanların en vazgeçilmez tasarım detayları arasında. Ancak Eterna altın bilekliğin özgün ve iddialı tasarımı, modern şıklığı da bileğinizde taşımanıza olanak tanıyor.

Eterna altın bileklik, 14 ayar sarı altın kullanılarak hazırlanıyor. Hollow üretim tekniğinin simgesi olan kalın zincir halkaları, etkileyici ve iddialı bir görünüm ortaya çıkarıyor. Siz de ihtişamlı ve göz alıcı mücevherleri tercih ediyorsanız Eterna altın bileklik ile zarafetinizi ve şıklığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.
CLICK FOR SALES POINTS →
CETAŞ JEWELRY 2023 © All Rights Reserved.
| web design grimor